Німеччина – Данія: відео голів у матчі Євро-2024

842
Збірна Німеччини Новина оновлена 30 червня 2024, 00:24
Збірна Німеччини. Фото x.com/DFB_Team

Господарі ЧЄ-2024 перемогли данців

У суботу, 29 червня, на чемпіонаті Європи-2024 з футболу пройшли стартові два матчі 1/8 фіналу. В одному з поєдинків Німеччина перемогла Данію.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу Німеччина — Данія. Зустріч відбулася у Дортмунді на "BVB-Штадіоні" й завершилася перемогою німців з рахунком 2:0.

Німеччина — Данія — 2:0

Матч закінчено.

90+5 хв. Шмейхель робить суперсейв після удару Хаверца.

90+2 хв. Вірц забиває, але з офсайду.

90+1 хв. Шмейхель упіймав м'яч після пострілу Вірца.

90 хв. Генрікс пробив здалеку — повз ворота.

83 хв. Фюллькруг не реалізував вихід сам на сам, Шмейхель відбиває.

79 хв. Німці віддали м'яч данцям, але в них нічого не виходить в атаці.

69 хв. Гол! Мусіала забиває!

66 хв. Ноєр робить сейв після потужного удару Хейлунна.

64 хв. Сане не реалізував вбивчий момент.

59 хв. Хаверц не реалізував вихід віч-на-віч.

54 хв. Гол! Хаверц забиває 11-метровий!

52 хв. Пенальті! Данець Андерсен зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

51 хв. Андріх завдав хитрий удар — поруч із поперечиною.

48 хв. Андерсен забиває, але гол скасовано через офсайд.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45 хв. Хейлунн не реалізував вбивчий момент — Ноєр робить сейв.

42 хв. Хейлунн з гострого кута пробив повз ворота.

38 хв. Шлоттербек пробив головою — поряд зі штангою

37 хв. Шмейхель тягне після удару Хаверца з близької дистанції.

Гру відновлено!

Футболісти вертаються на поле.

36 хв. Матч перервано через погодні умови. Град та гроза у Дортмунді.

31 хв. Еріксен зі штрафного пальнув у "стінку".

24 хв. Меле з кута воротарської пробив повз ворота.

21 хв. Рюдігер заблокував небезпечний удар Еріксена.

16 хв. Кроос зі штрафного пробив у "стінку".

11 хв. Знову Шмейхель! — Андріх пробив прямо в руки воротареві.

11 хв. Шмейхель робить суперсейв після удару Хаверца.

8 хв. Шлоттербек знову небезпечно пробив із "другого поверху" — Шмейхель відбиває.

7 хв. Кімміх пальнув здалеку — Шмейхель парирує.

4 хв. Шлоттербек забив головою після подачі з кутового, проте рефері скасував взяття воріт.

2 хв. Господарі взяли м'яч під свій контроль

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Збірна Німеччини зіграє за вихід у плей-оф із наймиролюбнішою командою, яка на цьому турнірі грала лише внічию. З такими результатами данці розраховують пройти німців, довівши гру до серії пенальті, де у фаворитів стільки ж шансів, як в аутсайдерів.

Зазначимо, матч Німеччина — Данія покажуть в Україні по ТБ. Додамо, що букмекери вважають німців однозначними фаворитами зустрічі.

Нагадаємо, збірна Німеччини виграла квартет А на ЧЄ-2024, обігравши Шотландію (5:1), Угорщину (2:0), а також зігравши внічию зі Швейцарією (1:1). Данці, у свою чергу, стали другим у групі С, тричі зігравши внічию: зі Словенією (1:1), Сербією (0:0) та Англією (1:1). Ознайомитись з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату Європи-2024 з футболу можна на сайті "Телеграф".