1422
"Динамо" — "Зальцбург" Новина оновлена 21 серпня 2024, 23:59
"Динамо" — "Зальцбург". Фото facebook.com/fcdynamoua, x.com/FCRBS_en

Динамівці намагаються пробитися до основного раунду Ліги чемпіонів

У середу, 21 серпня, київське "Динамо" та австрійський "Зальцбург" зіграли перший матч стикового раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2024/25. Напередодні Біло-Сині здобули перемогу над "Карпатами" у першості України.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Динамо" — "Зальцбург". Поєдинок завершився з рахунком 0:2 на користь австрійців.

Хроніка матчу "Динамо" — "Зальцбург" — 0:2

Матч закінчено.

90+3' — Бласвіх рятує після удару Шапаренка.

5 хвилин додано до матчу.

83' — Капальдо завдав удару зі вбивчої позиції — поруч зі штангою.

83' — Попов пробив у каркас воріт.

80' — Дубінчак заробив жовту картку за неспортивну поведінку.

73' — Брагару з метра не влучив у ворота після подачі Шапаренка.

70' — Шапаренко пробив із метрів шести — поряд зі штангою.

65' — Заміни у "Динамо": Ярмоленко та Бражко йдуть, Волошин та Михайленко виходять.

57' — Бущан робить суперсейв після удару Глуха.

56' — Шапаренко пробив прямо в руки воротареві.

51' — Ярмоленко зі вбивчої позиції пробив вище воріт.

50' — Гол! Маурітс К'єргор реалізував "вирок".

49' — Пенальті! Караваєв збив суперника у своєму штрафному.

48' — Йео пробив із середньої дистанції — Бущан відбив перед собою.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

2 хвилини додано до 1 тайму.

41' — ван дер Бремпт потужно вдарив здалеку — повз ворота.

37' — Караваєв пробив з гострого кута — поряд зі штангою.

36' — Ярмоленка відверто збили поблизу штрафної лінії гостей, але рефері Сандро Шерер (Швейцарія) промовчав.

34' — Кьєргор пальнув здалеку — Бущан робить сейв.

29' — Гол! Нене Доржелес реалізував вихід віч-на-віч.

28' — Ванат пробив з лінії воротарського майданчика, удар блокований.

21' — Гурна-Дуат пробив із середньої дистанції — Бущан на місці.

18' — Ярмоленко знову не може впоратися з м'ячем у простій ситуації.

17' — Футболісти обох команд загрузли в центрі поля, багато боротьби.

8' — Ярмоленка вивели на ударну позицію, але капітан "Динамо" забарився і втратив м'яч.

4' — Австрійці сильно тиснуть на початку поєдинку.

1' — "Зальцбург" почав з активного пресингу, Бражко ідеальним підкатом зупиняє атаку гостей після перехоплення.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Перша гра між "Динамо" та "Зальцбургом" пройде в Любліні (Польща) на однойменному стадіоні. Напередодні "Телеграф" повідомляв, де дивитися цю зустріч в Україні. Гра-відповідь пройде в Зальцбурзі 27 серпня.

Переможець протистояння вийде у груповий етап ЛЧ, а той, хто програє, у груповий етап Ліги Європи. Додамо, що переможець "дуелі" гарантовано отримає на груповому етапі ЛЧ 19 млн євро (20 млн євро з урахуванням бонусів у кваліфікації). Австрійський клуб є однозначним фаворитом 2-матчевого протистояння з українцями.

Нагадаємо, у другому кваліфікаційному раунді ЛЧ кияни переграли сербський "Партизан", причому зробили це двічі. У "домашній" грі було зафіксовано розгром — 6:2, а гостьова зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь української команди.

У 3-му відбірному раунді кияни пройшли шотландський "Рейнджерс". У першій грі Біло-Сині втратили перемогу на останніх секундах — 1:1, а в другій суперник був повалений з рахунком 2:0.