1928
"Боруссія" Д — "Реал" Новина оновлена 02 червня 2024, 00:15
"Боруссія" Д — "Реал". Фото instagram.com/championsleague

Вершкові виграли головний єврокубок у 15-й раз

У суботу, 1 червня, у Лондоні на легендарній арені "Вемблі" пройшов фінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24 "Боруссія" Д — "Реал". Напередодні в Європі прогриміли вирішальні поєдинки у Лізі конференцій та Лізі Європи.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Боруссія" Д — "Реал". Зустріч завершилася упевненою перемогою "Реала" з рахунком 2:0.

Хроніка фіналу Ліги чемпіонів "Боруссія" Д — "Реал" — 0:2

Матч закінчено.

5 хвилин додано до матчу.

87 хв. Фюллькруг забив, але був офсайд.

83 хв. Гол! Вінісіус подвоює перевагу "Реала".

81 хв. Кобель виручає після удару Камавінги.

80 хв. Кроос пробив у кут воріт — Кобель рятує.

79 хв. Хуммельс скосив Камавінгу поблизу свого штрафного майданчика.

77 хв. Беллінгем не реалізував вбивчий момент.

74 хв. Гол! Карвахаль забиває!

72 хв. Ройс змінює Адеємі.

69 хв. Вінісіус виконав навіс-удар — всі пролетіли повз м'яч.

63 хв. Куртуа робить суперсейв після пострілу Фюллькруга.

57 хв. Кобель спіймав м'яч після удару Карвахаля з льоту.

50 хв. Карвахаль пробив головою після подачі з кутового — вище воріт.

49 хв. Кобель рятує після удару Крооса зі штрафного.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

4 хвилини додано до першого тайму. Перерва.

43 хв. Забітцер договорився на жовту картку.

41 хв. Забітцер потужно пробив здалеку — Куртуа парирував на кутовий.

40 хв. Жовта картка. Шлоттербек отримав попередження на рівному місці.

35 хв. Жовта картка. Вінісіус небезпечно зіграв проти воротаря.

33 хв. Тиск німців посилюється, "Реалу" дуже тяжко.

28 хв. Куртуа рятує після пострілу Адеємі.

23 хв. Штанга! Фюллькруг пробив у каркас воріт.

22 хв. Куртуа лише з 3-ї спроби впіймав м'яч після подачі з кутового.

21 хв. Адеємі не реалізував вихід віч-на-віч.

20 хв. Не поспішають команди, ціна помилки дуже висока.

15 хв. Вінісіус завдав потужного удару — вище воріт.

14 хв. Брандт невдало пробив у боротьбі із захисником з кількох метрів — повз ворота.

12 хв. Вальверде пальнув набагато вище воріт.

8 хв. Куртуа у грі, воротар ловить м'яч після скидки у його володіння. Також "Реал" активно грає через свого голкіпера.

6 хв. Дортмундці заробили кутовий на правому фланзі.

Невелика пауза у грі через протест уболівальників "Боруссії" Д. Фанатам не подобається новий спонсор клубу – військова компанія Rheinmetall.

1 хв. Дортмунд почав з центру, Джмелі неспішно атакують флангом.