Румунія — Україна: відео голів у матчі Євро-2024

3460
Румунія - Україна Новина оновлена 17 червня 2024, 18:10
Румунія - Україна. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Синьо-жовті невдало розпочали турнір

У понеділок, 17 червня, збірна України з футболу матчем проти Румунії розпочала свій шлях на чемпіонаті Європи-2024. Українці потрапили на Євро-2024 через стиковий раунд, у групі Е також зіграють Бельгія та Словаччина.

"Телеграф" провів онлайн-траснляцію матчу Румунія — Україна. Зустріч відбулася у Мюнхені (Німеччина) на однойменній арені й завершилась з рахунком 3:0 на користь Румунії.

Румунія — Україна — 3:0

Матч закінчено.

90+2 хв. Яремчук пропив у поперечину.

4 хвилини додано до гри.

84 хв. Мудрик пробив вище воріт.

83 хв. Маліновський замінив Судакова.

79 хв. Ніце впіймав м'яч після навісу Мудрика зі штрафного та серії рикошетів.

77 хв. Судаков пальнув здалеку — Ніце з другої спроби спіймав м'яч.

72 хв. Тимчик замінив Коноплю

68 хв. Конопля порушив правила – попередження.

65 хв. Ярмоленко не влучив у ворота.

62 хв. Бражко замінив Степаненка, Яремчук – Шапаренка, Ярмоленко – Циганкова.

57 хв. Гол! Дрегуш забиває!

57 хв. Лунін рятує після удару Рацю.

53 хв. Гол! Резван Марін забиває далеким ударом.

52 хв. Мудрик проник у чужий штрафний майданчик і пробив — удар блоковано.

50 хв. Судаков завдав гарматного удару – дуже неточно.

48 хв. Мудрик навісив із лівого флангу — оборона "господарів" відбилася.

46 хв. Коман із метрів 15-ти пробив поряд зі штангою.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

2 хвилини додано до тайму.

39 хв. Поперечина! Станчу виконав сухий лист із кутового.

38 хв. Ман ледь не забив Україні, був рикошет — кутовий для Румунії.

37 хв. Мудрик потужно пальнув із гострого кута, але поцілив у Степаненка.

36 хв. Дрегушин ледь не зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Мудрика.

35 хв. Синьо-жовті у нокдауні, румуни продовжують тиснути.

29 хв. Гол! Станчу забиває. Ніколає завдав ідеального удару в "дев'ятку" — без шансів для Луніна.

29 хв. Лунін забрав м'яч після закидання у його володіння.

27 хв. Рацю просто "з'їв" Мудрика на фланзі, а потім румуни заробили кутовий.

26 хв. Циганков втратив м'яч на правому фланзі, але українці відразу забирають його назад.

22 хв. Довбик пробив з-за меж штрафного майданчика — вище воріт.

21 хв. Конолпя невдало виконав навіс із правого флангу, Юхим знову отримав м'яч і заробив кутовий.

16 хв. Синьо-жовті катають м'яч на своїй половині поля, румуни не поспішають відбирати.

14 хв. Простріл Циганкова завершився нічим.

13 хв. Українці тиснуть лівим флангом, де активний Мудрик і Зінченко, поки що без особливих успіхів.

8 хв. Лунін упіймав м'яч після дальнього удару Комана.

7 хв. Постріл Циганкова з лінії штрафного майданчика прийняв на себе румунський захисник.

6 хв. Простріл Мудрика заблоковано.

4 хв. Лунін у грі після закидання до штрафного майданчика українців.

3 хв. Воротар "господарів" Ніце випереджає Довбика.

1 хв. Румуни почали з активного пресингу, українці відразу відповіли швидкою атакою. Мудрик невдало віддав останній пас.

Матч розпочався! — Шведський рефері Глен Нюберг дав стартовий свисток.

15:54 — Команди вийшли на поле. Ось-ось розпочнеться гра.