Швейцарія – Італія: відео голів у матчі Євро-2024

613
Швейцарія — Італія Новина оновлена 29 червня 2024, 21:04
Швейцарія — Італія. Фото x.com/EURO2024DE

Чинні чемпіони Європи покидають турнір

У суботу, 29 червня, на чемпіонаті Європи-2024 з футболу стартували матчі першого раунду плей-оф. У 1/8 фіналу зустрічалися команди Швейцарії та Італії.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу Швейцарія — Італія. Поєдинок проходив у Берліні на "Олімпіаштадіоні" й завершився перемогою швейцарців з рахунком 2:0.

Швейцарія — Італія — 2:0

Матч закінчено.

2 хвилини додано до гри.

85 хв. Пеллегріні пробив здалеку дуже неточно.

83 хв. Цубер з гострого кута пробив в аут…

79 хв. Фройлер пробив з льоту — набагато вище воріт.

76 хв. Скамакка пальнув здалеку — вище за ворота.

74 хв. Скамакка з близької дистанції влучив у штангу.

73 хв. Ретегі пробив прямо у воротаря.

65 хв. Джака пробив здалеку — удар прийшов у блок.

59 хв. Ндоє пальнув здалеку — повз ворота.

56 хв. Аканджі блокує постріл Крістанте.

52 хв. Штанга! М'яч рикошетом від захисника свічкою зачепив каркас воріт.

46 хв. Гол! Варгас забиває!

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45 хв. Рідер зі штрафного пробив точно у кут воріт — Доннарумма переводить м'яч у штангу та на кутовий.

37 хв. Гол! Фройлер забиває!

32 хв. Родрігес розрядив свою гармату — вище воріт.

26 хв. Аканджі заблокував постріл Манчіні.

24 хв. Доннарумма робить суперсейв після виходу Емболо віч-на-віч.

19 хв. Ді Лоренцо вивели на ударну позицію, але гравець на позиції форварда зіграв жахливо.

15 хв. Доннарумма у грі після навісу з правого флангу.

11 хв. Швейцарці продовжують чинити тиск.

5 хв. Італійці без м'яча, швейцарці чудово розпочали поєдинок.

1 хв. Емболо пробив прямо у захисника.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

Італія не зуміла виграти свою групу, і тому здобула у суперники досить міцну збірну вже у першому раунді плей-оф. Швейцарці не можуть похвалитися великими перемогами, проте ця команда здатна здивувати нинішнє покоління Скуадра Адзурра. Додамо, що Італія та Швейцарія востаннє перетиналися у відборі на ЧС-2022. У очних дуелях тоді була зафіксована нічия (1:1 та 0:0), швейцарці виграли групу, а італійці посіли друге місце.

Востаннє команди зіграли з рахунком 1:1

Матч Швейцарія – Італія покажуть в Україні у прямому ефірі. Додамо, що букмекери не вважають переможця Євро-2020 однозначним фаворитом протистояння.

Нагадаємо, обидві команди на ЧЄ-2024 посіли другі місця у своїх групах. Швейцарія дала бій Німеччині (1:1), зіграла внічию з Шотландією (1:1) та перемогла Угорщину (3:1). Італійці вирвали нічию з Хорватією (1:1), програли Іспанії (0:1) та перемогли Албанію (2:1). Ознайомитись з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату Європи-2024 з футболу можна на сайті "Телеграф".