Франція – Бельгія: відео гола у матчі Євро-2024

Франція – Бельгія Новина оновлена 01 липня 2024, 21:05
Франція – Бельгія. Фото x.com/FrenchTeam, x.com/BelRedDevils

Віцечемпіони світу зіграли із третьою командою у рейтингу ФІФА

У понеділок, 1 липня, на чемпіонаті Європи-2024 з футболу відбулися чергові матчі 1/8 фіналу. У центральній грі цієї стадії зіграли збірні Франції та Бельгії.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція — Бельгія. Поєдинок відбувся у Дюссельдорфі на однойменній арені й завершився з рахунком 1:0.

Франція — Бельгія — 1:0

Матч закінчено.

85 хв. Гол! Коло-Муані забиває за допомогою рикошету від Вертонгена.

78 хв. Мбаппе пробив із 16 метрів — поряд зі штангою.

74 хв. Саліба завдав удару з лінії штрафного майданчика — повз ворота.

71 хв. Лукаку із вбивчої позиції не зумів прошити Меньяна.

69 хв. Чуамені б'є здалеку — повз ворота.

65 хв. Гризманн пальнув з лінії штрафного майданчика — поруч зі штангою.

54 хв. Мбаппе пройшов трьох гравців і пробив з лінії штрафного майданчика — вище воріт.

51 хв. Тюрам погрожував воротам Бельгії з "другого поверху" — трохи вище воріт.

49 хв. Чуамені пробив з-за меж штрафного майданчика — Кастеелс робить сейв.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+1 хв. Чуамені завдав удару після скидки Мбаппе — набагато вище воріт.

40 хв. Чуамені потужно пальнув здалеку — вище воріт.

34 хв. Тюрам пробив головою після подачі з правого флангу — поряд із штангою.

27 хв. Ернандес заблокував удар Карраско з меж штрафного майданчика.

24 хв. Де Брейне пробив зі штрафного – Меньян робить сейв ногами.

20 хв. Рабйо пробив здалеку — повз ворота.

14 хв. Мбаппе завдав свого першого удару в грі — повз ворота.

13 хв. Французи катають м'яч на своїй половині поля, команди нікуди не поспішають.

6 хв. Меньян вдало вийшов із воріт, випередивши форварда бельгійців.

2 хв. Рабйо завдав першого удару в матчі — повз ворота.

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Збірна Франції на шляху до чвертьфіналу здобула дуже серйозного суперника. Все через те, що обидві команди не змогли виграти свою групу на турнірі. Тепер на одну з топзбірних Європи чекає виліт на ранній стадії плей-оф.

Сині є фаворитами протистояння з Червоними Дияволами, проте бельгійці можуть пройти французів, якщо в їхніх лідерів піде гра. Додамо, що матч Франція — Бельгія покажуть в Україні прямому ефірі.

Востаннє команди зустрічалися між собою у 2021 році у рамках півфіналу Ліги націй. Тоді перемогу здобули французи з рахунком 3:2.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з футболу у Німеччині Франція та Бельгія сенсаційно посіли другі місця у своїх групах. Французи обіграли Австрію (1:0), зіграли внічию з Нідерландами (0:0) та Польщею (1:1). Червоні Дияволи, у свою чергу, програли Словаччині (0:1), обіграли Румунію (2:0) і здобули нічию з Україною (0:0). Ознайомитись з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату Європи-2024 з футболу можна на сайті "Телеграф".