Паралімпіада-2024: результати українців 5 вересня

Паралімпіада-2024 Новина оновлена 05 вересня 2024, 22:05
Паралімпіада-2024. Фото facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Синьо-жовті тріумфально виступають у Франції

У четвер, 5 вересня, на Паралімпійських іграх у Парижі відбувся восьмий ігровий день. Українці змагалися за медалі у деяких видах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Паралімпіаді в Парижі 5 вересня. Українці у цей день змагалися у кульовій стрільбі, плаванні, легкій атлетиці, стрільбі з лука, фехтуванні, паверліфтингу, велоспорті, голболі та дзюдо.

Результати українців 5 вересня на Паралімпіаді-2024

10:30. Кульова стрільба. Андрій Дорошенко: мікст, гвинтівка, 50 м, лежачи, клас SH1, кваліфікація — не вийшов у фінал.

10:38. Плавання. Ярослав Семененко, Олександр Комаров: 50 м, вільний стиль, клас S5, кваліфікація — Олександр Комаров вийшов у фінал.

11:00. Легка атлетика. Марія Помазан: штовхання ядра, клас F35, фінал — Марія Помазан виборола "золото".

Не раніше 11:00. Дзюдо. Наталія Ніколайчик: одиночний турнір, до 48 кг, клас J1 — вийшла в золотий фінал.

Не раніше 11:00. Дзюдо. Юлія Іваницька: одиночний турнір, до 48 кг, клас J2 — вийшла в бронзовий фінал — Юлія Іваницька програла Лі Ліцін (Китай) — 0:10.

Не раніше 11:00. Дзюдо. Анжела Гаврисюк: одиночний турнір, до 57 кг, клас J1 — вийшла в бронзовий фінал — Анжела Гаврисюк виграла "бронзу".

Не раніше 11:00. Дзюдо. Давид Хорава: одиночний турнір, до 60 кг, клас J2 — вийшов у бронзовий фінал — Давид Хорава виграв "бронзу".

11:00. Фехтування. Чоловіки: командний турнір, рапіра — Україна програла Італії у чвертьфіналі – 39:45.

11:09. Плавання. Данило Чуфаров: 100 м, брас, клас SB11, кваліфікація — вийшов у фінал.

11:19. Плавання. Катерина Ткачук, Марина Піддубна: 100 м, брас, клас SB11, кваліфікація — не вийшли у фінал.

11:51. Плавання. Олексій Федина, Роман Мичка: 100 м, брас, клас S13, кваліфікація — Олексій Федіна вийшов у фінал.

12:10. Легка атлетика. Наталія Кобзар: біг на 100 м, клас Т37, фінал — Наталія Кобзар посіла 6 місце.

12:22. Плавання. Збірна України: мікст, естафета 4х50 м, комплексний стиль, 20 очок, кваліфікація — вийшла у фінал.

12:30. Фехтування. Жінки: командний турнір, рапіра, 1/8 фіналу — Україна — Гонконг — 38:45.

12:40. Стрільба з лука. Анна Вікторія Шевченко, Руслан Цимбалюк — Туреччина — 3:5: мікст, олімпійський лук, командний турнір, 1/8 фіналу

12:40. Легка атлетика. Оксана Ботурчук (з Микитою Барабановим): біг на 100 м, клас Т12, півфінал — вийшла у фінал.

14:00. Велоспорт. Павло Баль: шосейна гонка, клас H5, фінал — Павло Баль виграв "бронзу"

14:35. Паверліфтинг. Костянтин Панасюк: до 59 кг, фінал — Костянтин Панасюк посів 8 місце.

Не раніше 17:00. Дзюдо. Жінки: одиночний турнір, до 48 кг, клас J1, фінал (третій запуск) — Наталія Ніколайчик виграла "золото".

18:37. Плавання. Чоловіки: 50 м, вільний стиль, клас S5, фінал — Олександр Комаров посів 4 місце.

19:00. Плавання. Чоловіки: 100 м, брас, клас SB11, фінал — Данило Чуфаров виграв "бронзу".

20:03. Плавання. Чоловіки: 100 м, брас, клас S13, фінал — Олексій Федіна посів 6 місце.

20:17. Легка атлетика. Жінки: біг на 100 м, клас Т12, фінал — Оксана Ботурчук виграла "срібло".

20:30. Голбол. Україна — Японія — 3:4: фінал

21:02. Плавання. Збірна України: мікст, естафета 4х50 м, комплексний стиль, 20 очок, фінал — збірна України виграла "бронзу".

Нагадаємо, 4 вересня у легкій атлетиці "срібло" Україні принесла Марія Шпатківська, а "золото" — Анастасія Москаленко. У плаванні в одному запливі "золото" та "срібло" виграли Ярослав Денисенко та Максим Веракса, "срібло" виборола Анна Стеценко, а "золото" виграла збірна України.

3 вересня медаль Україні в легкій атлетиці принесла Оксана Ботурчук, "золото" виграла спринтерка Юлія Шуляр, "золото" та "бронзу" здобули Олександр Яровий та Максим Коваль, ще одне "золото" на рахунку Наталії Кобзар. У плаванні в одному запливі Андрій Трусов виграв "срібло", а Юрій Шенгур — "золото", Данило Чуфаров завоював срібну медаль, а Ігор Німченко завоював срібну медаль. Крім того, першу медаль у фехтуванні Україні принесла Олена Федота-Ісаєва.

2 вересня срібну медаль Україні приніс плавець Андрій Трусов. Крім того, Сергій Паламарчук виграв "бронзу", а Денис Остапченко завоював "золото" у цьому ж запливі, Ілля Яременко та Олексій Вірченко посіли друге та третє місця відповідно у ще одному запливі. У легкій атлетиці Ігор Цвєтов фінішував першим, у секторі для стрибків у довжину Олександр Литвиненко посів третє місце, а Зоя Овсій виграла "бронзу" у метанні диска.

1 вересня Роман Полянський приніс країні "срібло" в академічному веслуванні, стрибунка в довжину Оксана Зубковська стала п’ятикратною паралімпійською чемпіонкою. Крім того, "бронзу" завоював плавець Євген Богодайко, а також гравець у боччу Артем Колінько. В одному запливі "золото" та "бронзу" виграли Данило Чуфаров та Михайло Сербін відповідно, третіми стали плавці Данило Семеникін та Анна Гонтар.

31 серпня скарбничка збірної України поповнилася медаллю у настільному тенісі (Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова), а також срібною та бронзовою нагородами легкоатлетів Володимира Пономаренка та Романа Данилюка. Крім того, Єгор Дементьєв виграв "срібло" у велотреку. Увечері врожай медалей почали збирати плавці — Ярослав Денисенко виграв "бронзу", Анна Стеценко — "срібло" та "бронзу", Антон Коль став дворазовим медалістом Парижа, Андрій Трусов та Євген Богодайко виграли "срібло" та "бронзу" в одному запливі, а Марина Піддубна стала третьою.

30 серпня першу нагороду Україні в легкій атлетиці приніс метальник списа Владислав Білий, а перше "золото" — плавець Олександр Комаров. Ще одне "срібло" в скарбничку збірної України додала плавчиня Ірина Пойда, яка стала мультимедалісткою в Парижі, а бігунка Наталія Кобзар виграла "срібло".

29 серпня перше "срібло" нашій команді приніс Коль. Після цього плавчиня Анна Гонтар виграла "бронзу". Цього ж дня плавець Комаров став третім, а ще одну срібну медаль виграла плавчиха Пойда.